בדיקת רטיבות בקירות

בחורף קר, ואם לא משתמשים במטריה, קל להירטב. אך זיכרו – לקיר קר ורטוב, לדיירים גם…

אם הבית לא אטום כמו שצריך, אם יש נקודות חולשה שבהן המים יכולים להיכנס או שיש תקלה בצנרת, זה מאוד לא נעים. לא נעים להביט סביב על הקירות ולגלות כי כתמים של מים מופיעים עליהם. זה קורה אחרי נזילה, הצפה או פיצוץ ולדייר הממוצע אין את הכלים להתגבר על זה.

הפתרון הפשוט והישיר הוא – חברת דרייסטון בע"מ.

אם יש רטיבות או נזילות, אין חוכמות! צריך לקרוא למומחים, על מנת שיסדירו כל מה שצריך ומהר. נזק שמתחיל בקטן, עלול להידרדר ולגרום לצרות צרורות. כמובן גם להוצאות ניכרות. המומחיות של החברה שלנו היא לעשות בדיקת רטיבות בקירות ולהתגבר על כל הליקויים של רטיבות במבנים, עם שיפוץ המקום לאחר הצפה. כאשר מתרחשת נזילה של מים ממקור כלשהו בין אם זה פיצוץ בצנרת בין אם זה תקלה במערכת האינסטלציה או כתוצאה ממפגע חיצוני, בכל מקרה כזה אנחנו מתגברים על התופעה בעזרת ייבוש מבנים מקצועי ויסודי לחלוטין.

היתרון הגדול של דרייסטון בע"מ, מעבר ליכולת בדיקת נזילות בקירות מקצועית וברמת דיוק גבוהה, הוא שאנחנו מסוגלים לבצע ייבוש חול רטוב מתחת לריצוף או ייבוש סומסום, גם כשהוא אינו נראה על פני השטח. כך מוודאים כי הייבוש הוא מוחלט ולא יוצר רטיבות בקירות לאחר זמן קצר.

רטיבות בקירות

הבעיה עם נוכחות מים במקומות שבהם הם לא רצויים היא זאת: הם אף פעם לא נשארים במקום. הם זזים, מחלחלים, מוצאים נקודות חולשה. אפשר לומר את זה בכל האחריות: מה שקורה בדרך כלל הוא, שכאשר מתרחשת הצפה או נזילה במבנה, הוא מגיע לרצפה ומחלחל בינות לאריחים. חודר פנימה אל השכבה הפנימית של הריצוף אל תוך החול או הסומסום שנמצא שם. היות והחול אינו בא במגע עם אור ואויר, הוא אינו מתייבש בקלות ונשאר רטוב לאורך זמן.

את התוצאות של המצב הלא רצוי אי אפשר לפספס. זה מכער את הבית וגם פוגע באיכות החיים. ליקוי באיטום או פיצוץ בצנרת, אי אפשר להתעלם מהם. התוצאה הישירה היא רטיבות בקירות. פתאום מתחילים לראות כתמים שונים על הקיר, כתמי עובש בקיר, ובעיקר הצטברות של מים מאחורי הפנלים. עד שלא נייבש היטב את המים שמתחת לריצוף, הכתמים האלה לא ייעלמו מאליהם. צריך להתייחס לכך במלוא הרצינות ועדיף לטפל כמה שיותר מהר!

תוצאות של רטיבות בקירות

כדאי לדעת כי רטיבות בקיר אינה רק בעיה אסטטית, מדובר בבעיה בריאותית גם כן. רטיבות בקירות משפיעה באופן ישיר על בריאות הדיירים היות והיא גורמת לטחב, לחיידקים ולהתקררות.

בנוסף, רטיבות בקירות גוררת אחריה תופעה של נמלים וחרקים שונים, מה שמוסיף למפגע הבריאותי, כמו כן הבית סובל מריח לא נעים של טחב וחוסר אוורור מתמיד.

שלא נדבר על כך שהרטיבות מסבה נזק לקירות ולמבנה כולו. הקיר עלול להתחיל להתפורר, להסדק, ולהראות גרוע מאד. לא יעזור אם נסייד מעל הכתם, כל עוד לא נטפל במקור, שהוא הרטיבות מתחת הריצוף.

איך עושים בדיקת רטיבות בקירות?

מזמינים את חברת דרייסטון בע"מ, שיש לה נסיון רב בבדיקת רטיבות בקירות ומומחיות בתחום של שיקום נזקי מים. היא תשתלט בקלות על התופעה בעזרת המכשור הייחודי שברשותה, שהוכיח את עצמו כבר בעשרות מקרים.