מה חשוב לדעת על בדק בית ואיך עושים אותו?

נכנסתם לדירה חדשה? האם ניתן להסתפק בסיור שמעביר נציג הקבלן? האם אתם חייבים לבדוק אם יש בה ליקויים? איך אתם יכולים להבטיח לעצמכם מגורים איכותיים בבית ללא סיכונים וליקויים. האם לא הייתם רוצים ליווי של מהנדס חיצוני מומחה שימסור לכם מידע אמין לגבי הליקויים בדירה ואת הדרך המקצועית לתקן אותם. האם לא הייתם רוצים ייעוץ משפטי והנדסי כדי שהקבלן לא יוכל להתחמק מאחריותו לתיקון הליקויים? 

בדק בית

רוכשי דירות חדשות מתלבטים האם אפשר להסתדר בלי בדק בית במעבר לדירה חדשה. נענה על זה בכנות – מניסיוננו הרב, התשובה היא בהחלט שלא! רוב האנשים אינם מבינים את המונחים המקצועיים עליהם צריך להתעכב ואת הסיכונים הכרוכים בכל מפגע או בנייה לא איכותית. זה נשמע קל ופשוט אבל זה ממש לא כך. נכנסתם לדירה חדשה? אתם חייבים לבדוק אם יש בה ליקויים! וכדי שתהיו רגועים ובטוחים שכל הפגמים התגלו וכן שהם יטופלו בצורה הכי מקצועית שיש, חובה עליכם להשתמש במהנדס בדק בית מומחה ובעל ניסיון בתחום. רק כך מובטחת לכם מגורים איכותיים בבית ללא סיכונים וליקויים. כשאתם עוברים דירה או עומדים לקראת קניית דירה, אחד הצעדים החכמים ביותר שתעשו בחייכם הוא להזמין איש בדק בית בעל הסמכה למהנדס על מנת שיבדוק את ביתכם מליקויים אסתטיים ובריאותיים. וכך תהיו בטוחים שקיבלתם את מלוא התמורה לכסף ששילמתם על הבית. הזמינו 'חד בדק בית'!

חברת בדק בית

יותר ויותר אנשים שנכנסים לדירה חדשה ומבריקה מתלבטים האם ניתן להסתפק בסיור שמעביר אותם נציג הקבלן בעת פרוטוקול מסירת הדירה או שיש צורך בחברת בדק בית מקצועית. זה נשמע לכם מוכר? האם גם אתם התלבטתם אם להיעזר במהנדס מומחה בתחום בדק הבית בכדי שיעביר על הבית שלכם בדיקה מקצועית? האם לא הייתם רוצים ליווי של מהנדס חיצוני מומחה שימסור לכם מידע אמין לגבי הליקויים בדירה ואת הדרך המקצועית לתקן אותם. האם לא הייתם רוצים ייעוץ משפטי והנדסי כדי שהקבלן לא יוכל להתחמק מאחריותו לתיקון הליקויים? את התשובות לכל השאלות אתם בטח מבינים לבד… רק חברת בדק בית מקצועית וקפדנית תיתן לכם את הרוגע והשקט שאתם כבר כל כך מחכים להם. אז לסיכומו של דבר רוכשי דירות שמתלבטים אם יש צורך בבדק בית מקצועי יכולים להיות בטוחים שהרווח מהזמנת בדיקה בחברת בדק בית מקצועית הוא הרבה יותר מהעלות של הבדיקה.

חברת בדק בית אמינה

כדי שתהיו בטוחים שקיבלתם תמורה מלאה לכספכם ושקיבלתם מוצר תקין ואיכותי, חשוב להזמין חברת בדק בית אמינה המעסיקה מהנדס מבנים רשום שיש לו ניסיון והוא מומחה לתחום הספציפי של בדק בית. שימו לב! מיד לאחר שאתם נכנסים לבית הכדור בידיים שלכם – הצעד הבא שלכם לבית מושלם בלי ליקויים הוא להזמין מהנדס של חברת בדק בית אמינה, מקצועית ויסודית. בדק בית שיחסוך מכם בעתיד עוגמת נפש והרבה כסף בעסקה הכי חשובה שלכם בחיים. לאחר הבדק היסודי תקבלו דו"ח מיוחד ומפורט המציג את כל הליקויים והצעה לתיקון כל אחד מהם. את הדו"ח תגישו לקבלן או ליזם והוא יהיה מחויב לטפל בליקויים עד שתצאו שבעי רצון. ואם מדובר בדירה יד שנייה, הזמינו חברת בדק בית אמינה לפני החתימה על החוזה, או לאחריה בהקדם האפשרי. רוצים לקבל מאתנו הרבה טיפים מועילים ועצות שוות לבית בלי ליקויים בקרו במאמרים השונים באתר 'חד בדק בית'.