רטיבות בקירות

לקיר קר ורטוב, לדיירים גם...

לא נעים להביט סביב על הקירות ולגלות כי כתמים של מים מופיעים עליהם. זה קורה אחרי נזילה, הצפה או פיצוץ ולדייר הממוצע אין את הכלים להתגבר על זה.

הפתרון הפשוט והישיר הוא - חברת Dry Stone.

 

Dry Stone

המומחיות של החברה שלנו היא להתגבר על כל הליקויים של רטיבות במבנים, עם שיפוץ המקום לאחר הצפה. כאשר מתרחשת נזילה של מים ממקור כלשהו בין אם זה פיצוץ בצנרת בין אם זה תקלה במערכת האינסטלציה או כתוצאה ממפגע חיצוני, בכל מקרה כזה אנחנו מתגברים על התופעה בעזרת ייבוש מקצועי ויסודי לחלוטין.

היתרון הגדול של Dry Stone שאנחנו מסוגלים לייבש לחלוטין את החול והסומסום שנמצא מתחת לריצוף, גם כשהוא אינו נראה על פני השטח כך מוודאים כי הייבוש הוא מוחלט ולא יוצר רטיבות בקירות לאחר זמן קצר.

 

רטיבות בקירות

מה שקורה בדרך כלל הוא, שכאשר מתרחשת הצפה או נזילה במבנה, הוא מגיע לרצפה ומחלחל בינות לאריחים. חודר  פנימה אל השכבה הפנימית של הריצוף אל תוך החול או הסומסום שנמצא שם. היות והחול אינו בא במגע עם אור ואויר, הוא אינו מתייבש בקלות ונשאר רטוב לאורך זמן.

התוצאה הישירה היא רטיבות בקירות. פתאום מתחילים לראות כתמים שונים על הקיר, כתמי עובש בכל פינה, ובעיקר הצטברות של מים מאחורי הפנלים. עד שלא נייבש היטב את המים שמתחת לריצוף, הכתמים האלה לא ייעלמו מאליהם.

 

תוצאות של רטיבות בקירות

כדאי לדעת כי רטיבות בקירות אינה רק בעיה אסטטית, מדובר בבעיה בריאותית גם כן. רטיבות בקירות משפיעה באופן ישיר על בריאות הדיירים היות והיא גורמת לטחב, לחיידקים ולהתקררות.

בנוסף, רטיבות בקירות גוררת אחריה תופעה של נמלים וחרקים שונים, מה שמוסיף למפגע הבריאותי, כמו כן הבית סובל מריח לא נעים של טחב וחוסר אוורור מתמיד.

שלא נדבר על כך שהרטיבות מסבה נזק לקירות ולמבנה כולו. הקיר עלול להתחיל להתפורר, להסדק, ולהראות גרוע מאד. לא יעזור אם נסייד מעל הכתם, כל עוד לא נטפל במקור, שהוא הרטיבות מתחת הריצוף.

 

מה ניתן לעשות?

מזמינים את חברת Dry Stone שיש לה נסיון ומומחיות בייבוש מבנים. היא תשתלט בקלות על התופעה בעזרת המכשור הייחודי שברשותה, שהוכיח את עצמו כבר בעשרות מקרים.

 

צור קשר

לייעוץ התקשרו

050-2792227


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים