רטיבות בקיר

מה זה רטיבות בקיר?

רטיבות בקיר היא השם הכולל למצבים בהם מים חודרים לקיר באופן תדיר וגורמים לנזקים פנימיים. רטיבות בקיר יכולה לחדור ליסודות הברזל התומכים בקיר, לגרום לחלודה ולשחיקה של יסודות הברזל. כמו כן רטיבות בקיר יכולה לגרום להתנפחות הבטון וליצור נזקים חמורים לקיר עצמו. מבחינה בטיחותית רטיבות בקיר יכולה להיות מסוכנת מאחר והמים יכולים להגיע עד לארונות החשמל וליצור נזקים גם במערכת החשמל של המבנה.

ממה נגרמת רטיבות בקיר

הסיבה השכיחה ביותר להיווצרות נזקי רטיבות בקיר היא כתוצאה מבריחת מים מאחד הצינורות הפנימיים בקיר או שחיקה של הצנרת.  רטיבות בקיר יכולה להיגרם גם כתוצאה של חדירת מי גשמים דרך מרפסות, חלונות ואפילו אדניות של צמחי נוי. איתור מקור בעיות רטיבות בקיר מתבצע על ידי שמאי רטיבות מומחה שיוכל לאבחן את הבעיה ללא שבירת הקיר או גרימת נזק חיצוני לקיר.

בחרו בבעל מקצוע מנוסה או בחברה המעניקה שירות אמין ללקוחותיה שיוכלו לסייע לכם לפתור בהקדם בעיות רטיבות בקיר.

שירות אמין
בחרו בבעל מקצוע מנוסה או בחברה המעניקה שירות אמין ללקוחותיה. התייעצו היטב עם מספר בעלי מקצוע על מנת להבין את מקור בעיית רטיבות בקיר. כדאי מאוד להשוות מחירים של תיקון הבעיה, לבחון את רמת השירות של אנשי המקצוע ולבחור בעלי מקצוע מיומנים ובעלי וותק בתחום.

עמידה בזמנים

בעיית רטיבות בקיר לרוב יכולה ליצור נזקים חמורים ולכן חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע בעל זמינות ופנאי לטיפול בבעיה. בחרו בחברה או בבעל מקצוע שיוכלו לעמוד בזמנים שנקבעו מראש על מנת למנוע את התפשטות רטיבות בקיר וגרימת נזקים חמורים לקיר.

רטיבות בקיר אינה משחק ילדים, לא כדאי להזניח בעיות רטיבות בקיר. אם זיהיתם סימנים ראשוניים להיווצרות רטיבות בקיר התקשרו לאיש מקצוע וטפלו בבעיה בהקדם.

צור קשר

לייעוץ התקשרו

050-2792227


טואול - בניית אתרים באינטרנט