בדיקת נזילות

חשיבות של בדיקת נזילות

אסור להתעלם מסימנים מחשידים של המצאות נזילה בדירה ויש לבצע בדיקת נזילות בכל מקרה של ספק. התעלמות מן המצב תגרום להרס רב למבנה, ולפעמים הוא יהיה בלתי הפיך וללא תקנה.
פטריה, עובש, טחב, ריחות לא נעימים, מחלות ובעיות נשימה הם רק חלק קטן מן התופעות שמתרחשות בגלל נזילה בדירה שאינה מטופלת.
 

אופני בדיקת נזילות

גורמים מקצועיים נעזרים באמצעים שונים כדי לבצע בדיקת נזילות בדירה:
· בדיקת אינפרא אדום – בעזרת גלי אינפרא אדום ניתן לזהות מקומות דליפה בבית המוסתרים מעין רואים. בתוך קירות, מתחת לריצוף, או מאחורי רהיטים. הבדיקה מאותתת על קיום נזילה במקום כלשהו כשעדיין לא התגלו סימנים נוספים.
· איתור נזילות על ידי מצלמה – ניתן להחדיר מצלמה לתוך הצנרת של המים ולהשחיל אותה פנימה. המצלמה מצלמת את הצנרת מבפנים ומזהה סדקים או התפוררות ושא מקומות תורפה. התמונות מועברות הישר אל מסך חיצוני ומשודרות לעיניו של איש המקצוע.
· בדיקת לחץ – ניתן להזרים לחץ אדיר של אויר לתוך הצנרת ולגלות את מוקדי החולשה.
ההחלטה לגבי סוג הבדיקה נמצאת בשיקול דעתו של איש המקצוע ותלויה בסוג הצנרת ובהיסטוריה של המקום.
 

איש מקצוע

כאשר מזמינים איש מקצוע שיבצע בדיקת נזילות חשוב לוודא כי הוא מיומן במקצועו ובקי במלאכתו. אדם שאינו מנוסה עלול לפספס את גורם הבעיה ולא לאתר נכון את הנזילות שנמצאת בדירה.
חשוב לזכור! נזילות שאינה מטופלת גוררת אחריה נזק והרס רב, וככל שהזמן עובר יהיו ההשלכות חמורות עוד יותר. לכן חשוב להקפיד ולהזמין רק איש מקצועי שיש לו נסיון וידע בנושא של בדיקת נזילות, כזה שיודע לאתר את הליקויים נכון, וגם להצביע על אופני התיקון. אדם כזה גם יבצע בדרך כלל את התיקון על הצד הכי טוב.
אל תתלבטו על הטוב ביותר! הזמינו איש מקצוע מיומן לעשות בדיקת נזילות ולתקן את הליקוי!

צור קשר

לייעוץ התקשרו

050-2792227


טואול - בניית אתרים באינטרנט